Startech

Cables & Wires

1 - 20 van 756 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • € 32,88Each
Startech Yellow Cat6 Cable UTP PVC Male RJ-45 CMG Rated, Terminated, 30.5m
  • Length30.5m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector TypeMale RJ-45
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourYellow
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
  • € 317,21Each
Startech Blue Cat6 Cable UTP PVC CM Rated, 304.9m
  • Length304.9m
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourBlue
  • Outer Sheath MaterialPVC
  • Fire BehaviourCM Rated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
  • € 10,30Each
Startech Purple Cat6 Cable UTP PVC Male RJ45 CMG Rated, Terminated, 10m
  • Length10m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector TypeMale RJ45
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourPurple
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
  • € 242,80Each
Startech Multi Mode Fibre Optic Cable Female MPO/MTP 10m
  • Length10m
  • Propagation ModeMulti Mode
  • Connector BFemale MPO/MTP
  • Sheath ColourLight Blue
  • Connector AFemale MPO/MTP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 12,86Each
Startech Male USB A to Male USB Micro B USB Cable, 2m, USB A, USB Micro B
  • Connector AMale USB A
  • Connector BMale USB Micro B
  • Length2m
  • USB TypeUSB A, USB Micro B
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
  • € 20,13Each
Startech Male USB A to Male Apple Lightning Connector USB Cable, 1m, USB 2.0
  • Connector AMale USB A
  • Connector BMale Apple Lightning Connector
  • Length1m
  • USB TypeUSB 2.0
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
  • € 78,83Each
  • € 313,43Each
Startech Multi Mode Fibre Optic Cable Female MPO/MTP 5m
  • Length5m
  • Propagation ModeMulti Mode
  • Connector BFemale MPO/MTP
  • Sheath ColourLight Blue
  • Connector AFemale MPO/MTP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 20,19Each
Startech Male USB A to Male Apple Lightning Connector USB Cable, 2m, USB A
  • Connector AMale USB A
  • Connector BMale Apple Lightning Connector
  • Length2m
  • USB TypeUSB A
  • Sheath ColourWhite
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
  • € 99,43Each
Startech 4K - HDMI to HDMI Cable, Male to Male- 20m
  • Length20m
  • Cable TypeHDMI to HDMI
  • Connector A GenderMale
  • Connector A TypeHDMI
  • Connector B GenderMale
Bekijk vergelijkbare producten in categorie HDMI Cables
  • € 31,77Each
Startech Red Cat6 Cable UTP PVC Male RJ-45 CMG Rated, Terminated, 30.5m
  • Length30.5m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector TypeMale RJ-45
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourRed
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
  • € 66,20Each
Startech Male USB A to Female USB A USB Extension Cable USB A, 10m
  • Length10m
  • USB TypeUSB A
  • Connector AMale USB A
  • Connector BFemale USB A
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Extension Cables
  • € 9,69Each
Startech Purple Cat6 Cable UTP PVC Male RJ45 CMG Rated, Terminated, 7m
  • Length7m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector TypeMale RJ45
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourPurple
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
  • € 9,69Each
Startech Orange Cat6 Cable UTP PVC Male RJ45 CMG Rated, Terminated, 7m
  • Length7m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector TypeMale RJ45
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourOrange
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
Nieuw
  • € 11,09Each
Startech USB Type-A 2.0 to USB Type-C 2.0 USB Cable, 1m, USB 2.0
  • Connector AUSB Type-A 2.0
  • Connector BUSB Type-C 2.0
  • Length1m
  • USB TypeUSB 2.0
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
  • € 17,94Each
Startech Red Cat6 Cable UTP PVC Male RJ45 CMG Rated, Terminated, 15m
  • Length15m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector TypeMale RJ45
  • Shield TypeUTP
  • Sheath ColourRed
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Cat6 Cable
  • € 3,89Each
Startech Male USB A to Male USB B USB Cable, 0.5m, USB A, USB B
  • Connector AMale USB A
  • Connector BMale USB B
  • Length0.5m
  • USB TypeUSB A, USB B
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
  • € 5,69Each
Startech Male USB A to Female USB A USB Extension Cable USB A, 1m
  • Length1m
  • USB TypeUSB A
  • Connector AMale USB A
  • Connector BFemale USB A
  • Sheath ColourWhite
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Extension Cables
  • € 4,38Each
Startech Male USB A to Male Barrel Power Connector USB Cable, 2m, USB A
  • Connector AMale USB A
  • Connector BMale Barrel Power Connector
  • Length2m
  • USB TypeUSB A
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
  • € 3,10Each
Startech Male USB A to Male USB Mini B USB Cable, 1m, USB A, USB Mini-B
  • Connector AMale USB A
  • Connector BMale USB Mini B
  • Length1m
  • USB TypeUSB A, USB Mini-B
  • Sheath ColourBlack
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Cables
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
023 51 66 555