Fibre SFP Transceiver Modules

Filters

1 - 20 van 156 producten worden weergegeven
Resultaten per pagina
Omschrijving Prijs Compatible Brands Network Speed Fibre Operating Mode Fibre Type Maximum Transfer Distance Maximum Data Transfer Rate Connection Port
RS-stocknr. 186-3993
FabrikantnummerSFP10GAC10M
FabrikantStartech
€ 271,70
Each
Aantal stuks
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 138-5562
FabrikantnummerSFPGLCLHSMST
FabrikantStartech
€ 93,87
Each
Aantal stuks
Cisco - Half/Full Duplex Multi Mode 10km 1250Mbps LC
RS-stocknr. 186-3961
FabrikantnummerMASFP1GBTXST
FabrikantStartech
€ 105,30
Each
Aantal stuks
Cisco 10/100/1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 100m 1000Mbps RJ45
Nieuw
RS-stocknr. 197-5228
FabrikantnummerEW3A0000710-ST
FabrikantStartech
€ 62,14
Each
Aantal stuks
- - - Multi Mode 300m 10000Mbps LC
RS-stocknr. 186-3959
FabrikantnummerMASFP1GBLX10
FabrikantStartech
€ 100,10
Each
Aantal stuks
Cisco 1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 10km 1.25Gbps LC
RS-stocknr. 186-2767
FabrikantnummerSFPH10GBCU6M
FabrikantStartech
€ 172,90
Each
Aantal stuks
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 193-0194
FabrikantnummerSFPLCCAP10
FabrikantStartech
€ 9,30
Each
Aantal stuks
HP - - - - - -
RS-stocknr. 186-4012
FabrikantnummerQSFP40GAO15M
FabrikantStartech
€ 960,70
Each
Aantal stuks
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbps QSFP
RS-stocknr. 186-3990
FabrikantnummerSFP10GBLRST
FabrikantStartech
€ 263,90
Each
Aantal stuks
MSA 10000Mbit/s Full Duplex Single Mode 10km 10Gbps LC
RS-stocknr. 138-5601
FabrikantnummerSFPGESST
FabrikantStartech
€ 76,71
Each
Aantal stuks
Cisco - Half/Full Duplex Multi Mode 550m 1250Mbps LC
RS-stocknr. 186-4015
FabrikantnummerQSFPH40GAC10
FabrikantStartech
€ 1.064,70
Each
Aantal stuks
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbps -
RS-stocknr. 179-8003
FabrikantnummerJ9150AST
FabrikantStartech
€ 407,50
Each
Aantal stuks
HP - Full Duplex Multi Mode 300m - LC
RS-stocknr. 186-4009
FabrikantnummerQSFP40GAO7M
FabrikantStartech
€ 772,20
Each
Aantal stuks
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbps QSFP
RS-stocknr. 193-0199
FabrikantnummerGLCLHSMD10ST
FabrikantStartech
€ 704,84
Each
Aantal stuks
Cisco 1000Mbit/s Full Duplex - 10km - SFP
RS-stocknr. 186-3987
FabrikantnummerSFP10GAOC3M
FabrikantStartech
€ 219,70
Each
Aantal stuks
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 186-3938
FabrikantnummerEXSFP1GETST
FabrikantStartech
€ 72,80
Each
Aantal stuks
Juniper 10/100/1000Mbit/s Full Duplex Copper 100m 1000Mbps RJ45
Nieuw
RS-stocknr. 197-5224
FabrikantnummerSFP-10G-BX-U-40-ST
FabrikantStartech
€ 215,82
Each
Aantal stuks
Cisco - - Single Mode 39911.73m 10000Mbps LC
RS-stocknr. 186-2762
FabrikantnummerSFPH10GBC05M
FabrikantStartech
€ 58,50
Each
Aantal stuks
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbps SFP
RS-stocknr. 186-3966
FabrikantnummerSFP1000ZXST
FabrikantStartech
€ 122,20
Each
Aantal stuks
MSA 1000Mbit/s Full Duplex Single Mode 80km 1.25Gbps LC
RS-stocknr. 138-5555
FabrikantnummerSFPCMM3M
FabrikantStartech
€ 68,52
Each
Aantal stuks
Cisco - - Multi Mode 3m - -