Fibre Tester Accessories

Filters

1 - 20 van 49 producten worden weergegeven
Resultaten per pagina
Omschrijving Prijs Accessory Type For Use With Series
RS-stocknr. 811-8601
FabrikantnummerNFC-KIT-CASE-E
FabrikantFluke Networks
€ 261,00
1 Kit
Kit(s)
Cleaning Kit - Quick Clean
RS-stocknr. 874-1336
FabrikantnummerNFA-SC
FabrikantFluke Networks
€ 249,00
Each
Aantal stuks
Adapter OFTM Power Meter and DTX Module Inputs -
RS-stocknr. 111-0393
Fabrikantnummer180XL-1.25
FabrikantGreenlee
€ 33,97
Each
Aantal stuks
Adapter LC Connectors, MU Connectors, 180XL Visual Fault Locator -
RS-stocknr. 874-1327
FabrikantnummerMRC-50-EFC-SCSC
FabrikantFluke Networks
€ 159,00
Each
Aantal stuks
Test Reference Cord Certifiber® Pro Optical Loss Test Set, SC Terminated Fiber -
RS-stocknr. 123-6406
FabrikantnummerFI-500TP-APC 4820292
FabrikantFluke Networks
€ 564,00
Each
Aantal stuks
Probe Tip Set FI-500 FiberInspector Micro -
RS-stocknr. 874-1330
FabrikantnummerNFA-ST
FabrikantFluke Networks
€ 249,00
Each
Aantal stuks
Adapter OFTM Power Meter and DTX Module Inputs -
RS-stocknr. 811-8610
FabrikantnummerNFC-CUBE
FabrikantFluke Networks
€ 43,00
Each
Aantal stuks
Cleaning Kit - Quick Clean
RS-stocknr. 874-1311
FabrikantnummerMMC-62-SCST
FabrikantFluke Networks
€ 314,00
Each
Aantal stuks
Multimode Launch Cable Optifiber® Pro OTDR -
RS-stocknr. 874-1333
FabrikantnummerNFA-LC
FabrikantFluke Networks
€ 249,00
Each
Aantal stuks
Adapter OFTM Power Meter and DTX Module Inputs -
RS-stocknr. 874-1324
FabrikantnummerMRC-50-SCSC
FabrikantFluke Networks
€ 49,00
Each
Aantal stuks
Test Reference Cord Certifiber® Pro Optical Loss Test Set, SC Terminated Fiber -
RS-stocknr. 874-1364
FabrikantnummerSMC-9-SCST
FabrikantFluke Networks
€ 314,00
Each
Aantal stuks
Singlemode Launch Cable Optifiber® Pro OTDR -
RS-stocknr. 874-1383
FabrikantnummerFI-1000-KIT
FabrikantFluke Networks
€ 1.702,00
Each
Aantal stuks
Video Probe Kit Optifiber® Pro OTDR -
RS-stocknr. 661-9091
FabrikantnummerNFA-ST-SINGLE
FabrikantFluke Networks
€ 126,00
Each
Aantal stuks
Adapter SimpliFibre Pro -
RS-stocknr. 196-8368
FabrikantnummerGAC023B
FabrikantTempo
€ 46,59
Each
Aantal stuks
Adapter - -
RS-stocknr. 672-7540
Fabrikantnummer11293000
FabrikantFluke Networks
€ 160,00
Each
Aantal stuks
Tool Kit - IS60 Pro-Tool
RS-stocknr. 123-6407
FabrikantnummerFI-500TP-SCF 4812172
FabrikantFluke Networks
€ 118,00
Each
Aantal stuks
Probe Tip Adapter FI-500 FiberInspector Micro -
RS-stocknr. 874-1318
FabrikantnummerMRC-50EFC-SCLCKIT
FabrikantFluke Networks
€ 412,00
Each
Aantal stuks
Test Reference Cord Kit Certifiber® Pro Optical Loss Test Set, LC Terminated Fiber -
RS-stocknr. 874-1305
FabrikantnummerMMC-50-SCLC
FabrikantFluke Networks
€ 314,00
Each
Aantal stuks
Multimode Launch Cable Optifiber® Pro OTDR -
RS-stocknr. 136-7598
FabrikantnummerQuickClean-2.5-5P
FabrikantFluke Networks
€ 326,00
1 Box of 5
Box(es)
Cleaner Solution 2.5mm Connectors Quick Clean
RS-stocknr. 196-8369
FabrikantnummerGAC024B
FabrikantTempo
€ 46,59
Each
Aantal stuks
Adapter - -