Fabrikantnummer
Electronics Components, Power & Connectors
Electrical, Automation & Cables
Mechanical Products & Tools
IT, Test & Safety Equipment

RS PRO ST to ST Multimode Fibre Optic Adapter

RS-stocknr.:
422-6010
Fabrikant:
RS PRO
RS PRO

Tijdelijk niet op voorraad nieuwe voorraad verwacht op 12-01-2022, met een levertijd van 1 werkdag.
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

€ 3,76

(excl. BTW)

€ 4,55

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 3,76
15 - 49€ 3,53
50 +€ 3,33
RS-stocknr.:
422-6010
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
DE

Datasheets


Wetgeving en compliance

Land van herkomst:
DE

Productomschrijving

RS PRO ST to ST Multi-mode Fibre Optic Adapter



Features and Benefits



RS PRO





Specificaties

KenmerkWaarde
Connector TypeST to ST
Single/MultimodeMultimode
Housing MaterialMetal
Connector Type AST
Connector Type BST
Tijdelijk niet op voorraad nieuwe voorraad verwacht op 12-01-2022, met een levertijd van 1 werkdag.
Add to Basket
Aantal stuks

Toegevoegd

Prijs Each

€ 3,76

(excl. BTW)

€ 4,55

(incl. BTW)

Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 3,76
15 - 49€ 3,53
50 +€ 3,33