Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable LC 9/125μm 5m


32 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
97 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

€ 33,19

(excl. BTW)

€ 40,16

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
135-575
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 33,19
15 - 49€ 26,57
50 +€ 22,13

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector BLC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow
Connector ALC
Fibre TypeOS1