Fabrikantnummer

RS PRO OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable SC to SC 900μm 2m


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

€ 14,76

(excl. BTW)

€ 17,86

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
121-3899
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 9€ 14,76
10 - 49€ 13,28
50 - 99€ 12,49
100 - 249€ 11,80
250 +€ 11,01

RS Pro Duplex SC-SC OM4 Fibre Optic Patchcords



Features and Benefits



Applications



KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM4 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ASC
Connector BSC
Core Diameter900µm
Sheath ColourPurple