Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable SC to ST 9/125μm 1m


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

€ 21,06

(excl. BTW)

€ 25,48

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-6658
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 21,06
15 - 49€ 20,00
50 +€ 18,94

09/125 μm patch cable



Note

KenmerkWaarde
Length1m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ASC
Connector BST
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow