Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable SC to SC 9/125μm 10m


2 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

€ 27,94

(excl. BTW)

€ 33,81

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-6670
Fabrikant:
RS PRO
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 27,94
15 - 49€ 25,29
50 +€ 23,95

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords SC to SC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>Do you need a different length? </B>



<B>FAQs</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length10m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ASC
Connector BSC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow