Fabrikantnummer

RS PRO OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable SC to SC 50/125μm 5m


9 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

€ 16,64

(excl. BTW)

€ 20,13

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-6850
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 16,64
15 - 49€ 14,91
50 +€ 14,12

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords SC to SC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>Do you need a different length? </B>



<B>FAQs</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length5m
Propagation ModeOM2 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ASC
Connector BSC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourOrange