Fabrikantnummer

RS PRO OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable LC to LC 50/125μm 1m


10 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

€ 21,81

(excl. BTW)

€ 26,39

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-7156
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 21,81
15 - 49€ 17,45
50 +€ 14,52

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length1m
Propagation ModeOM2 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter50/125µm
Sheath ColourOrange