Fabrikantnummer

RS PRO OS1 Single Mode Fibre Optic Cable SC to SC 9/125μm 3m


Op voorraad - levertijd 3 à 5 werkdagen.
Add to Basket

Prijs Each

€ 10,96

(excl. BTW)

€ 13,26

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-8193
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 10,96
15 - 49€ 10,41
50 +€ 9,86

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords SC to SC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>Do you need a different length? </B>



<B>FAQs</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length3m
Propagation ModeOS1 Single Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ASC
Connector BSC
Core Diameter9/125µm
Sheath ColourYellow