RS PRO ST to SC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter

Datasheets
Wetgeving en compliance
Conform
Land van herkomst: GB
Productomschrijving

Hybrid Adaptors

Specificaties
Kenmerk Waarde
Connector Type ST to SC
Single/Multimode Multimode
Simplex/Duplex Duplex
Colour Beige
Connector Type A ST
Connector Type B SC
18 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
33 op voorraad - levertijd is 2 werkdag(en) (UK-voorraad)
Prijs Each
5,63
(excl. BTW)
6,81
(incl. BTW)
Aantal stuks
Per stuk
1 - 14
€ 5,63
15 - 49
€ 5,34
50 +
€ 5,06