Fabrikantnummer

RS PRO OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable LC to LC 900μm 2m


33 op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 3 à 5 werkdagen (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

€ 16,55

(excl. BTW)

€ 20,03

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
121-3904
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 9€ 16,55
10 - 49€ 14,92
50 - 99€ 14,06
100 - 249€ 13,19
250 +€ 12,44

RS Pro Duplex LC-LC OM4 Fibre Optic Patchcords



Features and Benefits



Applications



KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM4 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter900µm
Sheath ColourPurple