Fabrikantnummer

RS PRO OM1 Multi Mode Fibre Optic Cable LC to LC 62.5/125μm 2m


34 op voorraad - levertijd is 1 werkdag(en) (EU-voorraad)
op voorraad - levertijd is 2 werkdag(en) (UK-voorraad)
Add to Basket

Prijs Each

€ 22,19

(excl. BTW)

€ 26,85

(incl. BTW)

Aantal stuks

Toegevoegd

RS-stocknr.:
536-7099
Fabrikant:
RS PRO
Land van herkomst:
CN
Aantal stuksPer stuk
1 - 14€ 22,19
15 - 49€ 17,75
50 +€ 14,79

<B>RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC</B>



<B>Features</B>



<B>Applications</B>



<B>FAQs</B>


<B>What is a difference between Singlemode and Multimode fibre?</B>



<B>RS PRO</B>



Caution

KenmerkWaarde
Length2m
Propagation ModeOM1 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter62.5/125µm
Sheath ColourOrange