StarTech.com

Networking & Coaxial Cables

Categorieën

Networking & Coaxial Cables
1 - 20 van 417 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • € 9,08Each
  • € 26,12Each
  • € 10,21Each
  • € 26,12Each
  • € 59,18Each
StarTech.com LC to SC Duplex Single Mode OS1 Fibre Optic Cable, 9/125μm, Yellow, 7m
  • Length7m
  • Connector 1LC
  • Propagation ModeSingle Mode
  • Connector 2SC
  • Terminated/UnterminatedTerminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 69,21Each
StarTech.com LC to LC Duplex Single Mode OS1 Fibre Optic Cable, 9/125μm, Yellow, 10m
  • Connector 1LC
  • Length10m
  • Propagation ModeSingle Mode
  • Connector 2LC
  • Terminated/UnterminatedTerminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 38,61Each
  • € 38,61Each
  • € 10,21Each
StarTech.com Cat6a Male RJ45 to Male RJ45 Ethernet Cable, STP, Grey PVC Sheath, 0.5m, CMG Rated
  • SeriesCAT6a - 10Gbit/s
  • LAN CategoryCat6a
  • Length0.5m
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Shield TypeSTP
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Cable
  • € 36,34Each
  • € 4,53Each
  • € 26,12Each
Nieuw
  • € 47,15Each
StarTech.com LC to LC Duplex OM4 Multi Mode OM4 Fibre Optic Cable, Light Blue, 5m
  • Length5m
  • Connector 1LC
  • Propagation ModeOM4 Multi Mode
  • Connector 2LC
  • Terminated/UnterminatedUnterminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
Nieuw
  • € 35,65Each
StarTech.com LC to LC Duplex OS2 Single Mode OS2 Fibre Optic Cable, Yellow, 8m
  • Length8m
  • Connector 1LC
  • Propagation ModeOS2 Single Mode
  • Connector 2LC
  • Terminated/UnterminatedUnterminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 33,06Each
StarTech.com LC to ST Duplex Multi Mode OM2 Fibre Optic Cable, 50/125μm, Orange, 5m
  • Length5m
  • Connector 1LC
  • Propagation ModeMulti Mode
  • Connector 2ST
  • Terminated/UnterminatedTerminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 63,41Each
StarTech.com LC to SC Duplex Single Mode OS1 Fibre Optic Cable, 9/125μm, Yellow, 10m
  • Connector 1LC
  • Length10m
  • Connector 2SC
  • Propagation ModeSingle Mode
  • Terminated/UnterminatedTerminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 9,08Each
Nieuw
  • € 20,41Each
StarTech.com LC to LC Duplex Multi Mode OM5 Fibre Optic Cable, Green, 1m
  • Length1m
  • Connector 1LC
  • Propagation ModeMulti Mode
  • Connector 2LC
  • Terminated/UnterminatedUnterminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
Nieuw
  • € 37,95Each
StarTech.com LC to SC Duplex OS2 Single Mode OS2 Fibre Optic Cable, Yellow, 15m
  • Connector 1LC
  • Length15m
  • Connector 2SC
  • Propagation ModeOS2 Single Mode
  • Terminated/UnterminatedUnterminated
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre Optic Cable
  • € 7,94Each
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
023 51 66 555