StarTech.com

Networking & WiFi

1 - 20 van 380 producten worden weergegeven
Vergelijk selectie 0/8
Weergeven als:
Prijs
Prijzen zijn excl. BTW
Omschrijving
Productdetails
  • € 341,19Each
StarTech.com HDMI over HDBaseT Extender Pair 35m, 4096 x 2160 Maximum Resolution
  • TypeExtender Pair
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodHDBaseT
  • Maximum Resolution4096 x 2160
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Video Extenders
  • € 157,89Each
StarTech.com 1 USB 1.1 over CATx Extension Cable, up to 40m Extension Distance
  • USB StandardUSB 1.1
  • Number of USB Ports1
  • Extension Distance40m
  • Transmission MethodCATx
  • Local Device Dimensions85 x 40 x 25mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Extenders
  • € 86,96Each
StarTech.com HDMI over CAT 5 Extender Pair 30m, 1920 x 1080 Maximum Resolution
  • TypeExtender Pair
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodCAT 5
  • Maximum Resolution1920 x 1080
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Video Extenders
  • € 568,94Each
StarTech.com HDMI over HDBaseT Extender Pair 35m, 4096 x 2160 Maximum Resolution
  • TypeExtender Pair
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodHDBaseT
  • Maximum Resolution4096 x 2160
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Video Extenders
  • € 500,36Each
StarTech.com 4 Port USB 2.0 over CATx Extension Cable, up to 100m Extension Distance
  • USB StandardUSB 2.0
  • Number of USB Ports4
  • Extension Distance100m
  • Transmission MethodCATx
  • Local Device Dimensions100 x 76 x 26mm
Bekijk vergelijkbare producten in categorie USB Extenders
  • € 236,15Each
StarTech.com Serial Device Server, 1 Ethernet Port, 1 Serial Port, RS232 Interface, 460.8kbit/s Baud Rate
  • Number of Serial Ports1
  • Maximum Baud Rate460.8kbit/s
  • Number of Ethernet Ports1
  • Transmission Speed10/100Mbit/s
  • InterfaceRS232
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Serial Device Servers
  • € 189,19Each
StarTech.com VGA over CATx Extender Pair 80m, 1920 x 1200 Maximum Resolution
  • TypeExtender Pair
  • Video Connection TypeVGA
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodCATx
  • Maximum Resolution1920 x 1200
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Video Extenders
  • € 164,99Each
StarTech.com HDMI over CATx Extender Pair 50m, 1920 x 1080 Maximum Resolution
  • TypeExtender Pair
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodCATx
  • Maximum Resolution1920 x 1080
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Video Extenders
  • € 271,05Each
StarTech.com Cisco Compatible LC Multi Mode Transceiver Module, Full Duplex
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Maximum Data Transfer Rate10000Mbps
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Compatible BrandsCisco
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
  • € 204,99Each
StarTech.com Juniper Compatible LC Transceiver Module, Full Duplex
  • Connection PortLC
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Maximum Data Transfer Rate10000Mbps
  • Maximum Transfer Distance10000m
  • Compatible BrandsJuniper
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
Nieuw
  • € 423,19Each
StarTech.com MSA Compatible LC Single Mode SFP Transceiver Module, Full Duplex, 10000Mbit/s
  • Fibre TypeSingle Mode
  • Connection PortLC
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Compatible BrandsMSA
  • Network Speed10000Mbit/s
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
  • € 69,36Each
StarTech.com Cisco Compatible LC Multi Mode Transceiver Module, Full Duplex, 1000Mbit/s
  • Compatible BrandsCisco
  • Maximum Transfer Distance550m
  • Network Speed1000Mbit/s
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Data Transfer Rate1.25Gbps
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
  • € 317,57Each
StarTech.com LC, RJ45 Media Converter, Multi Mode, 1000 Mbps, Half/Full Duplex 550m
  • Connection PortLC, RJ45
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Network Speed1000 Mbps
  • Maximum Transfer Distance550m
  • Fibre Operating ModeHalf/Full Duplex
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Nieuw
  • € 273,69Each
StarTech.com MSA Compatible LC Multi Mode SFP Transceiver Module, Full Duplex, 10000Mbit/s
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Compatible BrandsMSA
  • Connection PortLC
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Network Speed10000Mbit/s
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
  • € 106,35Each
StarTech.com HP Compatible LC Multi Mode Transceiver Module, Full Duplex, 8000Mbit/s
  • Maximum Data Transfer Rate8Gbps
  • Connection PortLC
  • Maximum Transfer Distance300m
  • Compatible BrandsHP
  • Fibre TypeMulti Mode
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
Nieuw
  • € 1.630,69Each
StarTech.com Brocade Compatible QSFP+ Single Mode Transceiver Module, Full Duplex, 40000Mbit/s
  • Fibre TypeSingle Mode
  • Maximum Transfer Distance10km
  • Compatible BrandsBrocade
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Connection PortQSFP+
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
  • € 342,29Each
  • € 133,38Each
  • € 214,80Each
StarTech.com LC Multi Mode Transceiver Module, Full Duplex
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Transfer Distance300m
  • Connection PortLC
  • Maximum Data Transfer Rate10000Mbps
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Fibre SFP Transceiver Modules
  • € 389,34Each
StarTech.com LC, RJ45 Media Converter, Single Mode, 10/100/1000Mbit/s, Half/Full Duplex 10km
  • Connection PortLC, RJ45
  • Fibre Operating ModeHalf/Full Duplex
  • Maximum Data Transfer Rate2000Mbps
  • Fibre TypeSingle Mode
  • Network Speed10/100/1000Mbit/s
Bekijk vergelijkbare producten in categorie Ethernet Media Converters
Recent gezocht
Veelgestelde vragen
Hulp nodig?
Bel onze customer service op nummer:
023 51 66 555